Оплата замовлення здійснюється лише після узгодження замовлення із нашим менеджером. Коли будуть обговорені всі ваші побажання, адже заміна деталей моделі, заміна тканини може впливати на кінцеву ціну виробу. 

Для України можливе пошиття по передоплаті 50% від загальної вартості замовлення. А оплата залишку по готовності замовлення, або при отриманні у відділенні Нової Пошти чи УкрПошти післяплатою. 

Доставка замовлень по Україні здійснюється за допомогою поштових компаній Нова Пошта (1-3 дні), Укр Пошта (2-7 днів). 

Можлива також доставка посилок закордон. Відправка закордонних посилок здійснюється лише після 100% оплати замовлення, адже міжнародна пошта не надає послугу післяплати. 
Доставка посилок в будь-яку точку світу (Окрім Російської Федерації і Республіки Білорусь) здійснюється за допомогою послуг поштової компанії УкрПошта (строк доставки 7-21 день залежно від країни отримувача). 
Також можлива доставка посилок Новою Поштою (Польща, Німеччина, Литва, Чехія). Доставка 5-10 днів. 
Можлива доставка посилок за кордон приватними перевізниками. Для цього Вам необхідно повідомити нам дані перевізника, і ми відправимо посилку перевізнику. 

ВАЖЛИВО! Бренд-ательє La Feminite Dress не несе відповідальність за якість надання поштою, або перевізником транспортних послуг. В разі втрати посилки поштою, або перевізником Бренд-ательє La Feminite Dress не відшкодовує вартість посилки. Ціність і страхування посилки при відправці посилки вказується згідно із побажанням Клієнта.