La Feminite Dress - це бренд-ательє жіночного одягу, розташоване в Україні, в Харкові. 
Заснований в травні 2019 року Ангеліною Косаревою. Ось уже 4 роки кожного сезону ми створюємо жіночні колекції суконь, блуз, спідниць, домашнього і верхнього одягу, який не вийде із моди, не втратить актуальність через роки, не набридне Вам через декілька сезонів. 
Для кожного виробу ми обираємо лише найбільш якісні матеріали, які пропонує сучасний український ринок тканини. 
Здебільшого тканини La Feminite Dress натуральні, це наш вибір для комфорту наших Чарівних Клієнток.  Але маємо в асортименті і синтетичні тканини, в якості яких ми впевнені на 100%. 

Всі моделі ми шиємо лише під замовлення в найкоротші строки (5-7 робочих днів. Субота, неділя і державні свята-вихідні і не враховуються в розрахунок терміну пошиття). 

Замовлення виконуємо за індивідуальними мірками кожної Клієнтки
Із урахуванням Ваших побажань щодо моделі, довжини, тканини. Адже ми впевнені, що кожна жінка заслуговує на одяг створений саме для Неї! 
Одяг, який би не просто прикривав тіло від зайвих поглядів, а був продовженням Її прекрасної душі, вираженням краси Її внутрішнього світу через візуальний образ. 

Всі зміни щодо деталей моделі, заміни тканин для представленої моделі  обговорюються перед пошиттям із нашим менеджером, адже це може впливати на ціну виробу і не кожна тканина може підійти до будь-якої моделі. 

Наша філософія - це справжня жіночність поза часом, яка завжди в моді. 
Якщо Вам близьке наше бачення естетики і жіночності в сучасному світі, ми будемо раді створити красу в тканині саме для Вас!
Ми створюємо одяг для жінок, які цінують свою індивідуальність і хочуть підкреслити її через свій образ. А ми із задоволенням Вам в цьому допоможемо. 

Всі необхідні мірки ви можете легко зняти самостійно. Пошиття в La Feminite Dress не потребує додаткових примірок. Таким чином ви можете отримати свою ідеальну сукню в будь-якій точці України чи світу. 

La Feminite Dress - більше 2500 суконь відправлених по всьому світу. Наші Клієнтки не лише повертаються за наступним замовленням, а й дарують одяг La Feminite Dress своїм найдорожчим і найближчим жінкам, збирають особисті колекції одягу, адже один раз спробувавши вдягти одяг створений саме для Вас, вже не захочеться іншого. 

Із любовью, команда La Feminite Dress